PIVOKARLIN

Vaše nová srdeční záležitost. Pivo Karlín.

Vytvořit místo pro setkávání, prostor, kde se budete cítit dobře, ať už jste vyrazili na pracovní schůzku nebo s kamarády na jedno. Nabídnout vám restauraci, kde budete moct rozmazlovat všechny svoje smysly, ať už s některým z našich vynikajících steaků nebo s pivem z našeho domácího pivovaru, podnik, kde prožijete nezapomenutelné oslavy nebo firemní akce. To je naše mise. Jsme Pivo Karlín.

Čím jsme jedineční? Zaměřujeme se na steaky, ale ne tak ledajaké. Naší specialitou je vepřové maso. V tom se naše restaurace liší. Vepřové má u nás ohromnou tradici, a my chceme ukázat, že steak z pašíka může být stejně dobrý jako ten hovězí. Odebíráme prvotřídní vepřové maso odrůdy Mangalica z českého statku z Vysočiny a také maso odrůdy Iberico dovážené přímo z farmy ve Španělsku. U nás se také můžete o vepřovém masu dozvědět něco více: naše pokrmy připravujeme jako průřez nejrůznějšími druhy vepřového, před samotnou přípravou jídla vám rádi předvedeme malou ukázku steaků, seznámíme vás s jejich jednotlivými druhy a rozdíly mezi nimi.

Pivo z našeho vlastního minipivovaru

To vše je samozřejmě potřeba zapít dobrým pivem. Vaříme si ho sami, v pivovaru, který se nachází přímo v naší budově. Můžete si být tedy jistí, že se k vám dostanou ty nejčerstvější speciály. Máme pro vás nachystaný Karlín 12, Karlín Black a naše originální pivo IPA, APA nebo pšenici.

Najdete nás v nové kancelářské budově s působivou zelenou fasádou BUTTERFLY KARLÍN. Toto místo je jako stvořené pro setkávání: spojuje výhody rozvíjející se obchodní oblasti a živé rezidenční čtvrti Prahy 8.

Místo pro setkání s přáteli, pracovní schůzku i rodinnou večeři

Klasickou českou i mezinárodní kuchyni, kterou pro vás připravujeme, si vychutnáte v módním jednoduchém interiéru. Díky přítomnosti pivovaru jsme si ale zvládli udržet útulnou a přátelskou atmosféru tradiční české pivnice. Restauraci jsme rozdělili do dvou částí: přední část s vysokým sezením bude vyhovovat těm, kdo k nám přišli na skleničku a ochutnat naše dobré pivo, zadní klidnější část s pohodlnými polstrovanými křesly je zase ideální pro ty, kteří si chtějí vychutnat večeři ve dvou, mají důležitou pracovní schůzku či rodinnou večeři. Kapacita vnitřní části restaurace je 200 míst, k tomu máme navíc venkovní zahrádku s dalšími 150 místy.

Zázemí pro pracovní workshopy i oslavy

Vzhledem k tomu, že se nacházíme v sousedství moderních administrativních objektů, můžeme nabídnout prostory k větším schůzkám nebo pořádání velkých firemních akcí. Váš firemní večírek u nás lze vyšperkovat nejrůznějšími aktivitami: můžete si uvařit vlastní pivo s naším sládkem a pak si jej odnést domů i s originální etiketou nebo si zahrát si pivní kasino. Pro pracovní schůzky, porady, prezentace a workshopy rádi zapůjčíme promítací plátno a veškerou techniku.

Jedinečné řeznictví a farmářský obchod

To stále není vše. V našem projektu máme i řeznictví a farmářský obchod. Pokud byste si tedy chtěli odnést trochu atmosféry naší restaurace k vám domů, můžete si u nás koupit čerstvé maso a regionální speciality.

KONTAKT
Galerie